Om het jaar feestelijk én filmisch af te sluiten is Lumen the place to be. Op woensdag 31 december vieren we Last Minute Lumen met bubbels, oliebollen en twee fijne films! En het wordt een heel bijzondere editie: het is namelijk de allerlaatste aan het Doelenplein. 14 maart verhuist Lumen naar het Van Leeuwenhoekpark.
Bij onze filmische jaarwisseling Last Minute Lumen kiezen alle bezoekers ‘last minute’ twee films uit het actuele aanbod van Lumen tijdens de kerstperiode. En… de meeste stemmen gelden. De vertoning van de eerste film wordt gevolgd door champagne om klokslag 12 uur. Om half één start de tweede film. (beide films zijn Nederlands ondertiteld)
Entree inclusief een glas champagne en oliebollen is € 25,26. Cineville-pashouders betalen een toeslag van €15,00. Wij zijn open vanaf 21.00 uur; zorg dat je op tijd aanwezig bent om mee te kiezen welke films je gaat zien. Kaarten zijn nu te koop. Er zijn slechts 80 plekken, dus wees er op tijd bij.
