Tijdens de tweede editie van DEFF – Delft Film Fest – kun je zaterdag- én zondagochtend van Hanno X Lumen Filmontbijten genieten. Zaterdag 8 november kun je alvast genieten van Het regiedebuut van Scarlett Johansson. In Eleanor the Great speelt June Squibb (Thelma) op fenomenale wijze de titelrol van de pittige 94-jarige Eleanor die een verhaal vertelt dat een compleet eigen leven gaat leiden.
Je ziet Eleanor the Great als allereerste in voorpremière in het Hanno X Lumen DEFF Filmontbijt. Je bent vanaf 9.30 welkom bij Hanno voor eerst een verrassingsontbijt (vega*) bij Hanno en vervolgens kijk je om 11.00 uur naar Eleanor the Great in Lumen.
Over de film:
Eleanor Morgenstein is altijd al zeer betrokken geweest bij de mensen om haar heen. Na een sterfgeval dat haar wereld op zijn kop zet, besluit ze om van Florida naar New York te verhuizen. Ze trekt in bij haar dochter en kleinzoon in de hoop hun familieband te versterken, maar voelt zich daar alleen maar eenzaam en onzichtbaar. Op een dag belandt ze per ongeluk bij een praatgroep waar ze een verhaal vertelt dat haar onbedoeld veel aandacht oplevert. Terwijl een jonge journalistiekstudente in haar een vriendin en mentor ziet, zijn de gevolgen voor Eleanor niet te overzien. Als de situatie uiteindelijk uit de hand dreigt te lopen, kan ze niet meer om de waarheid heen.
Het regiedebuut van Scarlett Johansson snijdt thema’s aan als ouderdom, familie, rouw en verraad. Het is een verhaal over vriendschap en geschiedenis dat laat zien hoe gecompliceerd wij als mensen kunnen zijn.
(*BIJ ALLERGIËN OF DIEETWENSEN: NEEM DAN CONTACT OP MET HANNO VIA INFO@HANNODELFT.NL)
Praktisch:
Het ontbijt bij HANNO (inclusief filmkaartje) kost €28,50. Cinevillers betalen €17,-
Het ontbijt start vanaf 09:30 uur.
De film in Lumen start om 11.00 uur.
*Bij allergiën of dieetwensen: neem dan contact op met Hanno via INFO@HANNODELFT.NL