Kom op lichtjesavond langs voor een heerlijke warme glühwein of chocomel en geniet van drie korte films in Dieren Vieren Kerst! In Dieren vieren Kerst komen drie winterse vertellingen tot leven, elke met hun eigen sfeer en illustratieve stijl. Een betoverende film vol verwondering, vriendschap en het belang van samen staan. Laat je meenemen naar een wereld waar de magie van Kerst altijd dichtbij is.
Tussen 16:00 en 19:30 vertonen we de film vier keer. (16.00, 16.55, 17.50 en 18.45 uur) Kom lekker genieten van onze gezellige kerstspecial. Entree is €2,50, glühwein en chocomel kosten slechts €1,50.
Dieren vieren Kerst is een hartverwarmende animatiefilm die speciaal is gemaakt voor kinderen vanaf 3 jaar. In deze film worden vijf korte kerstverhalen verteld, waarin dieren uit verschillende delen van de wereld samenkomen om de magie van Kerstmis te vieren. Van Frankrijk tot Japan en het verre noorden onder het noorderlicht beleven de dieren avonturen vol vriendschap, behulpzaamheid en verwondering. De film is een feest voor de zintuigen, met kleurrijke animaties, vrolijke muziek en een poëtische vertelstijl die de jonge kijkers meeneemt naar een wereld waar de magie van Kerstmis tot leven komt. Dieren vieren Kerst is een ideale film voor een gezellige kerstmiddag met de allerkleinsten.