Flow X Lumen – Filmdiner met Juste une illusion (voorpremière)
Regisseur
Te zien vanaf
Land
Frankrijk
Jaar
2026
Lengte
115 min
Taal
Frans
Ondertiteling
Nederlands
Genres
Kijkwijzer
Verhuizen betekent nieuwe buren en dat brengt leuke nieuwe samenwerkingen. Samen geven we de buurt meer glans! Kom lekker dineren bij onze buren van Flow foodbar en schuif daarna aan de overkant van de Ireneboulevard bij Lumen een gloednieuwe film in. Lumen en Flow foodbar verzorgen op woensdag 16 september een heerlijk en compleet avondje uit. Eerst lekker eten in de ongedwongen sfeer van Flow foodbar en daarna naar Lumen voor de voorpremière van Juste une illusion, de nieuwe film van de makers van Intouchables. In Frankrijk zelfd reeds een grote hit, deze heerlijke komedie.
- Het diner: inloop is tussen 17.00u en 17.45 uur.
- Start film in Lumen: 19.20 uur (zaal 4)
- Als je speciale wensen hebt of graag met een groepje bij elkaar wil zitten, laat dit dan svp weten aan Flow Foodbar via: 015 241 11 15
Op het menu – je kunt kiezen uit*:
- Thaise kokos-curry met geroosterde koolrabi, boekweit noodles, doperwten, boontjes, nam prik, waterkers, gemarineerde komkommer en sesam-uiencrunch
Of
- Salade met ‘shoarma’ van oesterzwammen met baba ganoush, little gem, geroosterde paprika, krokante kikkererwten, zoetzure rode kool, tomatensalsa en saffraan-aioli
Over de film:
Juste une illusion is een hartverwarmende komedie waarin nostalgie en een verliefde tiener de jaren 80 weer tot leven brengen. Regisseurs Nakache en Toledano keren terug met een feelgoodfilm die, zoals ook in Intouchables en Hors Normes, sociale problemen niet uit de weg gaat, maar vooral laat zien hoe hilarisch het dagelijks leven kan zijn.Het is 1985, The Cure en Imagination strijden in de hitparade, Kohl en Mitterand op het wereldtoneel. De bijna dertienjarige Vincent groeit op in een voorstad van Parijs, waar niet alleen de wereldeconomie, maar ook zijn gezin in een crisis verkeert. Vader Yves (Louis Garrel) is zijn baan kwijtgeraakt maar durft dat niet te vertellen. Moeder Sandrine (Camille Cottin) verlangt na jaren als secretaresse naar een baan met meer uitdaging. De spanningen monden geregeld uit in felle ruzies. Terwijl Vincent zijn plek probeert te vinden binnen een gezin dat uit elkaar groeit, beleeft hij zijn eerste grote verliefdheid en zet hij zijn eerste stappen richting volwassenheid.Nakache en Toledano brengen een filmische ode aan de muziek, mode en radiospelletjes van de jaren 80, maar bovenal een persoonlijk verhaal dat van alle tijden is. Een puber die zichzelf moet ontdekken, en ouders die elkaar moeten herontdekken.
Kaartjes voor het filmdiner – hoofdgerecht, drankje* en de film – zijn €34,50.
Ben je Cinevillepashouder, dan betaal je een toeslag van 24,50
Er zijn max 50 plekjes, dus wees er snel bij.
*Naast de keuze uit 2 hoofdgerechten kun je kiezen uit 4 verschillende drankjes. Een glaasje rode of witte wijn of een huisgemaakt ijsthee of limonade.
Je vindt Flow foodbar aan De Groene Haven 302.
Lumen zit aan het Van Leeuwenhoekpark 55.
