Flow X Lumen: Filmdiner met voorpremière Calle Malaga
Regisseur
Te zien vanaf
Land
Marokko
Jaar
2026
Lengte
116 min
Taal
Spaans, Arabisch
Ondertiteling
Nederlands
Genres
Kijkwijzer
Verhuizen betekent nieuwe buren en dat brengt leuke nieuwe samenwerkingen. Samen geven we de buurt meer glans! Kom lekker dineren bij onze buren van Flow foodbar en schuif daarna aan de overkant van de Ireneboulevard bij Lumen een gloednieuwe film in.
Lumen en Flow foodbar verzorgen een heerlijk en compleet avondje uit. Eerst lekker eten in de ongedwongen sfeer van Flow foodbar en daarna naar Lumen voor een voorpremière van Calle Malaga.
Praktisch:
Het diner: vanaf 17.00 tot 19.00 uur
Start film in Lumen: 19.20 uur (zaal 4)
Op het menu – je kunt kiezen uit:
KROKANTE AUBERGINE met tabouleh, labneh met sumak en granaatappel, platbrood, gemarineerde bimi en snijbonen, radicchio, gekonfijte cherrytomaatjes en harissa-veganaise – vegan met hummus
OF
RENDANG VAN SPITSKOOL EN PADDENSTOELEN (V) met nasi kuning, homemade sambal, cassavechips, seroendeng en een zoetzure salade van rammenas, bospeen en kousenband
Over de film: Calle Malaga
In Calle Malaga van Maryam Touzani, geniet de Spaanse Maria Angeles (een fantastische rol van Carmen Maura), een 74-jarige vrouw in Tanger, van haar rustige leven in de kleurrijke Marokkaanse kustplaats. Wanneer haar dochter haar huis verkoopt en ze gedwongen op zoek moet naar een nieuwe plek, besluit ze om haar thuis terug te krijgen. Deze keuze leidt onverwacht tot nieuwe kansen op liefde en sensualiteit.
Kaartjes voor het filmdiner – hoofdgerecht, drankje* en de film – zijn €34,50.
Ben je Cinevillepashouder, dan betaal je een toeslag van 24,50
Er zijn max 50 plekjes, dus wees er snel bij.
*Naast de keuze uit 2 hoofdgerechten kun je kiezen uit 4 verschillende drankjes. Een glaasje rode of witte wijn of een huisgemaakt ijsthee of limonade.
Je vindt Flow foodbar aan De Groene Haven 302.
Lumen zit aan het Van Leeuwenhoekpark 55.