Steven Spielberg is terug met DISCLOSURE DAY. Met zijn langverwachte nieuwe sciencefictionfilm – met Josh O’Connor en Emily Blunt – keert Steven Spielberg terug naar het genre waarin hij geschiedenis schreef. Vanaf woensdag 10 juni te zien in Lumen. Ter gelegenheid van deze nieuwe release presenteert Lumen ook twee van Spielbergs onvergetelijke buitenaardse klassiekers:
E.T. the Extra-Terrestrial – zaterdag 27 juni • 18.20 uur
Close Encounters of the Third Kind – zondag 28 juni • 19.50 uur
Twee films die generaties hebben betoverd en ons niet leren vrezen voor het onbekende, maar er juist met verwondering naar te kijken. Een unieke kans om deze meesterwerken opnieuw op het grote doek te beleven.
Disclosure Day draait dagelijks in Lumen vanaf donderdag 11 juni. Voorpremière: woensdag 10 juni ism Studium Generale + inleiding van journalist Gerlinda Heywegen.